Poduzeće Mikeli Trade d.o.o. djeluje od 1995. godine i bavi se trgovinom na veliko i malo željeznom galanterijom i nautičkim programom.

Među ostalim, tvrtka Mikeli Trade d.o.o. Zadar je 2004. dobila "Zlatnu kunu" Hrvatske Gospodarske Komore kao najuspješnije trgovačko društvo u Zadarskoj županiji u kategoriji malih trgovačkih društava.

mikeli-trade.hr

U vlasništvu poduzeća su 2 prodavaoinice od kojih je

1. Lokacija - Murvička cesta 53a (željezarija, vijčana roba, bravarija, alati)
  2. Lokacija - Zrinsko Frankopanska 27a (nautički program, inox program vijčane robe, ručni i el. profesionalni alat)

Poduzeće je od osnutka u privatnom vlasništvu sa 22 zaposlena djelatnika, vlasnik Petar Pavlović. Generalni direktor je gdin. Ivan Pavlović.

Mikeli trade d.o.o.
Adresa: Zrinsko Frankopanska 27a Zadar